Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SPEGEL med KONSOL, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, bronserad, dekor i pastellage, konsolbord med marmorskiva, total höjd ca 244 cm
Lagningar
861758
2021-01-06
Gör en kostnadsfri värdering här