Spegel med konsol nyrokoko

Spegel med konsol nyrokoko
Spegel med konsol nyrokoko
Spegel med konsol nyrokoko
Spegel med konsol nyrokoko
Spegel med konsol nyrokoko
Spegel med konsol nyrokoko
Spegel med konsol nyrokoko
Spegel med konsol nyrokoko
Spegel med konsol nyrokoko
Spegel med konsol nyrokoko

Såld för:

8 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SPEGEL med KONSOL, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, bronserad, dekor i pastellage, konsolbord med marmorskiva, total höjd ca 244 cm

Lagningar

861758

2021-01-06