Lådhurts

Lådhurts
Lådhurts
Lådhurts
Lådhurts
Lådhurts
Lådhurts
Lådhurts
Lådhurts

Såld för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LÅDHURTS, 1960-tal, 3 lådor, betsad teak, höjd ca 25 samt 26x37,5 cm

Enligt uppgift inköpt på Nordiska Kompaniet

Smärre slitage, minimala färgavskrap på ovansidan

861761

2021-01-12