Erik Abrahamsson oljemålning

Erik Abrahamsson oljemålning
Erik Abrahamsson oljemålning
Erik Abrahamsson oljemålning
Erik Abrahamsson oljemålning
Erik Abrahamsson oljemålning
Erik Abrahamsson oljemålning

Såld för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIK ABRAHAMSSON (1871-1907): Skymning i vinterlandskap, monogramsignerad E A, olja på pannå, ca 10,5x16 cm

861762

2021-01-06