Rosenholm silverbestick

Rosenholm silverbestick
Rosenholm silverbestick
Rosenholm silverbestick
Rosenholm silverbestick
Rosenholm silverbestick
Rosenholm silverbestick

Såld för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JACOB ÄNGMAN, "Rosenholm", bestick, 12 dlr, silver, GAB, 1970-tal, bestående av: 8 kaffeskedar (ca 12 cm), 4 knivar, (ca 12-19,5 cm), vikt exkl knivar med stålblad ca 123 g

Bruksslitage

861764

2021-01-06