Klubbat för:
6 000 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
ASSIETTER, 6 st., porslin, Kina, 1800-tal, Mingstil, dekor i underglasyrblått, botten med stämpel, diameter ca 19 cm
Zustandsbeschreibung
Nagg
861769
2021-01-09
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner