Sture Johannesson Fishelangelo Konst

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STURE JOHANNESSON (1935-2018), "Fishelangelo" signerad Sture J, nr 34/75, serigrafi, ca 135x94 cm

Mindre repor, veck

861771

2021-01-06