Olli Seppänen oljemålning

Olli Seppänen oljemålning
Olli Seppänen oljemålning
Olli Seppänen oljemålning
Olli Seppänen oljemålning
Olli Seppänen oljemålning
Olli Seppänen oljemålning
Olli Seppänen oljemålning
Olli Seppänen oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

200 EUR

OLLI SEPPÄNEN (1921-1968) "Neittävä om natten, signerad samt daterad 1948, olja på dukpannå, 46x59 cm

861772

2021-01-06