Fat Kina 1700-tal

Fat Kina 1700-tal
Fat Kina 1700-tal
Fat Kina 1700-tal
Fat Kina 1700-tal
Fat Kina 1700-tal
Fat Kina 1700-tal
Fat Kina 1700-tal
Fat Kina 1700-tal
Fat Kina 1700-tal
Fat Kina 1700-tal

Såld för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FAT, 3 st., porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), varierande dekor i underglasyrblått, längd ca 25 cm

Nagg

861773

2021-01-09