Dekorationssvärd

Dekorationssvärd
Dekorationssvärd
Dekorationssvärd
Dekorationssvärd
Dekorationssvärd
Dekorationssvärd
Dekorationssvärd
Dekorationssvärd
Dekorationssvärd
Dekorationssvärd

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

800 SEK

DEKORATIONSSVÄRD samt DOLK, 3 dlr, 1900-talets andra hälft, svärdens längd ca 93 cm

Slitage

861774

2021-01-12