Klubbat för:
340 EUR
Utropspris
300 EUR
FAT, Meissen, 1900-tal, porslin, polykrom och förgylld dekor på blå fond, diameter 31 cm.
861776
2021-01-08
Gör en kostnadsfri värdering här