Carl Luthander oljemålning

Carl Luthander oljemålning
Carl Luthander oljemålning
Carl Luthander oljemålning
Carl Luthander oljemålning
Carl Luthander oljemålning
Carl Luthander oljemålning

Såld för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL LUTHANDER (1879-1967): Stockholmsvy med Münchenbryggeriet iförgrunden, signerad Luthander, olja på duk, ca 50x55 cm

Något lös i duken

861778

2021-01-06