Fat Kina 1700-tal

Fat Kina 1700-tal
Fat Kina 1700-tal
Fat Kina 1700-tal
Fat Kina 1700-tal
Fat Kina 1700-tal
Fat Kina 1700-tal
Fat Kina 1700-tal
Fat Kina 1700-tal

Såld för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FAT, 2 st., porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), dekor i underglasyrblått, längd ca 26-27 cm

Nagg

861780

2021-01-09