Ulrika Hydman Vallien litografi

Såld för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ULRIKA HYDMAN VALLIEN (1938-2018): Figurkomposition, signerad Ulrica HV, numrerad 32/380, färglitografi, bildyta ca 30,5x40,5 cm

861782

2021-01-06