Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Såld för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

BORDSLAMPA, Tyskland, Helo, 1950/60-tal, 1 ljuspunkt, vridbar skärm, mässing, fot i järn, lackerad inuti, höjd ca 39 cm

Slitage, funktionen garanteras ej

861794

2021-01-12