Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
BORDSLAMPA, Tyskland, Helo, 1950/60-tal, 1 ljuspunkt, vridbar skärm, mässing, fot i järn, lackerad inuti, höjd ca 39 cm
Slitage, funktionen garanteras ej
861794
2021-01-12
Gör en kostnadsfri värdering här