Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

BORDSLAMPA, 1950-tal, märkt MA, böjlig, pulverlackerad i brunrött, höjd ca 40

Slitage, funktionen garanteras ej

861796

2021-01-12