Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
BORDSLAMPA, 1950-tal, märkt MA, böjlig, pulverlackerad i brunrött, höjd ca 40
Slitage, funktionen garanteras ej
861796
2021-01-12
Gör en kostnadsfri värdering här