Taklampa

Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

HANS-AGNE JAKOBSSON, taklampa, modell T742, vitlackerad aluminium, 1970-tal, etikettmärkt, höjd ca 24, Ø 40 cm

Smärre slitage, funktionen garanteras ej

861799

2021-01-12