Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
HANS-AGNE JAKOBSSON, taklampa, modell T742, vitlackerad aluminium, 1970-tal, etikettmärkt, höjd ca 24, Ø 40 cm
Smärre slitage, funktionen garanteras ej
861799
2021-01-12
Gör en kostnadsfri värdering här