Kaffeservis Tjeckien

Kaffeservis Tjeckien
Kaffeservis Tjeckien
Kaffeservis Tjeckien
Kaffeservis Tjeckien
Kaffeservis Tjeckien
Kaffeservis Tjeckien
Kaffeservis Tjeckien
Kaffeservis Tjeckien

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KAFFESERVIS, 12 dlr., porslin, Tjeckien, 1900-talets mitt, dekor i underglasyrblått, bestående av: 8 kaffekoppar med fat, kaffekanna, gräddkanna, sockerskål samt ljusstake, höjd ca 5-24 cm

Smärre nagg

861800

2021-01-07