Kaffeservis Tjeckien
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KAFFESERVIS, 12 dlr., porslin, Tjeckien, 1900-talets mitt, dekor i underglasyrblått, bestående av: 8 kaffekoppar med fat, kaffekanna, gräddkanna, sockerskål samt ljusstake, höjd ca 5-24 cm
Smärre nagg
861800
2021-01-07