TAklmapa

TAklmapa
TAklmapa
TAklmapa
TAklmapa
TAklmapa
TAklmapa
TAklmapa
TAklmapa

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVEND AAGE HOLM-SÖRENSEN, taklampa, Holm-Sörensen & co, Danmark, 1970-tal, 1 ljuspunkt, mässing, höjd ca 38 samt diameter 38 cm

Funktionen garanteras ej, smärre slitage

861802

2021-01-12