Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SVEND AAGE HOLM-SÖRENSEN, taklampa, Holm-Sörensen & co, Danmark, 1970-tal, 1 ljuspunkt, mässing, höjd ca 38 samt diameter 38 cm
Funktionen garanteras ej, smärre slitage
861802
2021-01-12
Gör en kostnadsfri värdering här