Golvlampa

Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

12 000 SEK

GOLVLAMPA, 1950/60-tal, stilnovo typ, 1 ljuspunkt, mässing delvis lackerad, fot i marmor, ställbar i höjd samt i vinkel, högsta maxhöjd ca 210 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, funktionen garanteras ej

861809

2021-01-12