Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
TAKLAMPA, Axel Annell, 2 st, 1900-talets andra hälft, två ljuspunkter, vitlackad plåt, höjd ca 90 diameter 65 cm
Bruksslitage
861812
2021-01-07
Gör en kostnadsfri värdering här