Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
WHITEBOARDSSKÅP, 1900-talets andra hälft, masurbjörksfanér, höjd ca 120 cm, 160x12 cm
Smärre slitage
861813
2021-01-07
Gör en kostnadsfri värdering här