Whiteboardsskåp

Whiteboardsskåp
Whiteboardsskåp
Whiteboardsskåp
Whiteboardsskåp
Whiteboardsskåp
Whiteboardsskåp
Whiteboardsskåp
Whiteboardsskåp
Whiteboardsskåp
Whiteboardsskåp

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

WHITEBOARDSSKÅP, 1900-talets andra hälft, masurbjörksfanér, höjd ca 120 cm, 160x12 cm

Smärre slitage

861813

2021-01-07