Bord masurbjörksfanér

Bord masurbjörksfanér
Bord masurbjörksfanér
Bord masurbjörksfanér
Bord masurbjörksfanér
Bord masurbjörksfanér
Bord masurbjörksfanér
Bord masurbjörksfanér
Bord masurbjörksfanér

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

BORD, 1900-talets andra hälft, masurbjörksfanérad skiva, höjd ca 52, 70x70 cm

Repor på skiva, bruksslitage

861814

2021-01-07