Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
BORD, 1900-talets andra hälft, masurbjörksfanérad skiva, höjd ca 52, 70x70 cm
Repor på skiva, bruksslitage
861814
2021-01-07
Gör en kostnadsfri värdering här