Taklampor Axel Annell, 2 stycken

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

TAKLAMPA, Axel Annell, 2 st, 1900-talets andra hälft, två ljuspunkter, vitlackad plåt, höjd ca 90 diameter 65 cm

Bruksslitage

861817

2021-01-07