Matbord Bruno Mathsson & Piet Hein

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BRUNO MATHSSON & PIET HEIN, matbord, kromade spännben, skiva fanérad med masurbjörk, etikettmärkt, höjd ca 70, 130x145 cm

Repor samt bruksslitage

861818

2021-01-07