Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Vy över Kalmarsund, otydligt signerad, olja på duk, ca 60x86 cm

861820

2021-01-08