Soffbord teak

Soffbord teak
Soffbord teak
Soffbord teak
Soffbord teak
Soffbord teak
Soffbord teak
Soffbord teak
Soffbord teak
Soffbord teak
Soffbord teak
Soffbord teak
Soffbord teak

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, 1900-talets mitt, sannolikt Kurt Östervig, teak, märkt Jason Danmark, höjd ca 50, 149x52 cm

Bruksslitage

861824

2021-01-08