Ring 18K

Ring 18K
Ring 18K
Ring 18K
Ring 18K
Ring 18K
Ring 18K
Ring 18K
Ring 18K

Såld för:

5 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RING, 18K, rödguld, otydliga svenska stämplar, 1948, smaragdslipad bergkristall, genombrutet gallerverk, stl ca 16 1/4 jmfr 51, vikt ca 5.0 g, senare etui medföljer

Bruksslitage.

861826

2021-01-31