Erik Detthow oljemålning

Erik Detthow oljemålning
Erik Detthow oljemålning
Erik Detthow oljemålning
Erik Detthow oljemålning
Erik Detthow oljemålning
Erik Detthow oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIK DETTHOW (1888-1952): Landskap , signerad Dettow, olja på pannå, ca 16x23 cm

861829

2021-01-08