Evert Lindfors gouache

Evert Lindfors gouache
Evert Lindfors gouache
Evert Lindfors gouache
Evert Lindfors gouache

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

EVERT LINDFORS (1927-2016): Båtar på strand, signerad, gouache på papper, bildmått ca 47x60 cm

Krackeleringar

861830

2021-01-08