Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
EVERT LINDFORS (1927-2016): Båtar på strand, signerad, gouache på papper, bildmått ca 47x60 cm
Zustandsbeschreibung
Krackeleringar
861830
2021-01-08
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner