Landskapsvapen Småland

Landskapsvapen Småland
Landskapsvapen Småland
Landskapsvapen Småland
Landskapsvapen Småland

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

800 SEK

LANDSKAPSVAPEN, Småland, 1900-talets mitt, bemålad metall, för upphängning på vägg, höjd ca 26 cm

Bruksslitage

861833

2021-01-11