Ring och Örhänge 18K

Ring och Örhänge 18K
Ring och Örhänge 18K
Ring och Örhänge 18K
Ring och Örhänge 18K
Ring och Örhänge 18K
Ring och Örhänge 18K
Ring och Örhänge 18K
Ring och Örhänge 18K
Ring och Örhänge 18K
Ring och Örhänge 18K
Ring och Örhänge 18K
Ring och Örhänge 18K

Såld för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RING, ÖRHÄNGE, 18K, rödguld, svenska kontrollstämplar, kamé med skuret porträtt i profil, örhänge på stift, stl ring va 19 jmfr 59, höjd örhänge ca 11 mm, vikt ca 3 g, ej tillhörande mindre etui medföljer

Bruksskick

861836

2021-01-31