Emma Ekwall oljemålning

Emma Ekwall oljemålning
Emma Ekwall oljemålning
Emma Ekwall oljemålning
Emma Ekwall oljemålning
Emma Ekwall oljemålning
Emma Ekwall oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

EMMA EKWALL (1838-1925): Blomsterstilleben, signerad E Ekwall, olja på duk, 51x36 cm

861846

2021-01-07