Sängbord

Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord

Såld för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SÄNGBORD, 1 par, teak, 1960-tal, med låda, benställning i ek, höjd ca 63, 35x50 cm

Smärre slitage

861850

2021-01-09