Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SÄNGBORD, 1 par, teak, 1960-tal, med låda, benställning i ek, höjd ca 63, 35x50 cm
Smärre slitage
861850
2021-01-09
Gör en kostnadsfri värdering här