Carl Köhler

Carl Köhler
Carl Köhler
Carl Köhler
Carl Köhler
Carl Köhler
Carl Köhler

Såld för:

1 100 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CARL KÖHLER (1919-2006): "Ryttaren", signerad, olja på pannå, ca 56x68 cm

861852

2021-01-06