Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
CARL KÖHLER (1919-2006): "Ryttaren", signerad, olja på pannå, ca 56x68 cm
861852
2021-01-06
Gör en kostnadsfri värdering här