Eric Robbert halsband med hänge silver

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ERIC ROBBERT, hänge med halsband, sterlingsilver, längd ca 48 cm, stämplat Robbert 925, vikt 10 gram

Smärre slitage

861856

2021-01-11