Jet-te L. Ranning Java

Jet-te L. Ranning Java
Jet-te L. Ranning Java
Jet-te L. Ranning Java
Jet-te L. Ranning Java

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JET-TE L. RANNING (Danmark, född 1954): "Java",
signerad och daterad på baksidan Jet-te L. Ranning -96, olja på duk, 55x75 cm

PROVENIENS: Galleri Thomas Wallner, Malmö

861860

2021-01-08