Karl Walther Nachf väggarmatur

Såld för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARL WALTHER NACHF, väggarmatur, plåt och mässing, Tyskland, 1950-tal, höjd ca 65 cm

Slitage

861872

2021-01-08