Porslin Kina

Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅLAR, ASSIETTER, FAT, 14 dlr., porslin, Kina, 18/1900-tal, varierande dekor i underglasyrblått, diameter ca 11-26 cm

Nagg, sprickor

861873

2021-01-09