Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BERNDT FRIBERG, 4 dlr, vaser samt skålar, Gustavsberg, stengods, Aniara glasyr, signerad Friberg samt med studiohanden, höjd ca 2,5-6 cm
Minimalt slitage, enstaka glasyrmistor
861874
2021-01-06
Gör en kostnadsfri värdering här