Berndt Friberg miniatyr

Berndt Friberg  miniatyr
Berndt Friberg  miniatyr
Berndt Friberg  miniatyr
Berndt Friberg  miniatyr
Berndt Friberg  miniatyr
Berndt Friberg  miniatyr
Berndt Friberg  miniatyr
Berndt Friberg  miniatyr
Berndt Friberg  miniatyr
Berndt Friberg  miniatyr

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BERNDT FRIBERG, 4 dlr, vaser samt skålar, Gustavsberg, stengods, Aniara glasyr, signerad Friberg samt med studiohanden, höjd ca 2,5-6 cm

Minimalt slitage, enstaka glasyrmistor

861874

2021-01-06