Berndt Friberg

Berndt Friberg
Berndt Friberg
Berndt Friberg
Berndt Friberg
Berndt Friberg
Berndt Friberg
Berndt Friberg
Berndt Friberg
Berndt Friberg
Berndt Friberg
Berndt Friberg
Berndt Friberg

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BERNDT FRIBERG, vas, stengods, Gustavsberg, stengods, oxblodsfärgad aniaraglasyr signerad Friberg samt med studiohanden, höjd ca 22,5, bottendiam 12,5 cm

Tillverkningsdefekter vid fotring, smärre slitage

861875

2021-01-06