Stolar fornnordisk stil

Stolar fornnordisk stil
Stolar fornnordisk stil
Stolar fornnordisk stil
Stolar fornnordisk stil
Stolar fornnordisk stil
Stolar fornnordisk stil
Stolar fornnordisk stil
Stolar fornnordisk stil

Såld för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, 4st, fornordisk stil, tidigt 1900-tal, sitthöjd 45 cm

Slitage, lagningar, torrsprickor

861876

2021-01-06