Oljemålning Augus Hagborg

Oljemålning Augus Hagborg
Oljemålning Augus Hagborg
Oljemålning Augus Hagborg
Oljemålning Augus Hagborg

Såld för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

AUGUST HAGBORG (1852-1921): Par, Dalarna, akvarell 33x24 cm, ej signerad

Intygad a tergo Göteborgs museum 1940

861877

2021-01-15