Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
AUGUST HAGBORG (1852-1921): Par, Dalarna, akvarell 33x24 cm, ej signerad
Intygad a tergo Göteborgs museum 1940
861877
2021-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här