Jugendstolar ett par

Jugendstolar ett par
Jugendstolar ett par
Jugendstolar ett par
Jugendstolar ett par
Jugendstolar ett par
Jugendstolar ett par

Såld för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, jugend, 1900-talets början, ek, skuren dekor, sits och rygg med textilklädsel, pärlspik, sitthöjd ca 45, höjd 108 cm

Bruksslitage

861878

2021-01-06