Samovar

Samovar
Samovar
Samovar
Samovar
Samovar
Samovar
Samovar
Samovar
Samovar
Samovar

Klubbat för:

95 EUR

Utropspris

150 EUR

SAMOVAR MED BRICKA, Ryssland, 1900-talets början, höjd 53 cm, brickan 35,5 x 20, 5 cm

Slitage, intryckningsskador, små skador

861879

2021-01-10