Skrivbord 1950-tal

Skrivbord 1950-tal
Skrivbord 1950-tal
Skrivbord 1950-tal
Skrivbord 1950-tal
Skrivbord 1950-tal
Skrivbord 1950-tal
Skrivbord 1950-tal
Skrivbord 1950-tal
Skrivbord 1950-tal
Skrivbord 1950-tal

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

800 SEK

SKRIVBORD, 1950-tal, teak, delvis bemålat, med draglådor, höjd ca 73 cm, 100x50 cm

Omfattande slitage, sliten skiva, lådor med fanérsläpp, nyckel saknas

861881

2021-01-12