Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
800 SEK
SKRIVBORD, 1950-tal, teak, delvis bemålat, med draglådor, höjd ca 73 cm, 100x50 cm
Omfattande slitage, sliten skiva, lådor med fanérsläpp, nyckel saknas
861881
2021-01-12
Gör en kostnadsfri värdering här