Litografi Minako Masui

Litografi Minako Masui
Litografi Minako Masui
Litografi Minako Masui
Litografi Minako Masui
Litografi Minako Masui
Litografi Minako Masui
Litografi Minako Masui
Litografi Minako Masui
Litografi Minako Masui
Litografi Minako Masui

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

MINAKO MASUI (Japan/Sverige, född 1940): "Eldars lek", signerad, numrerad 13/50, daterad 1990, litografi, ca 49x49 cm

861882

2021-01-07