Litografi Minako Masui

Litografi Minako Masui
Litografi Minako Masui
Litografi Minako Masui
Litografi Minako Masui
Litografi Minako Masui
Litografi Minako Masui
Litografi Minako Masui
Litografi Minako Masui
Litografi Minako Masui
Litografi Minako Masui

Såld för:

3 600 SEK

Utropspris

800 SEK

MINAKO MASUI (Japan/Sverige, född 1940): "Mot Ljuset", signerad, numrerad 50/70, daterad 1988, litografi, ca 69x49 cm

861884

2021-01-07