Lock Kina 1700-tal

Lock Kina 1700-tal
Lock Kina 1700-tal
Lock Kina 1700-tal
Lock Kina 1700-tal
Lock Kina 1700-tal
Lock Kina 1700-tal
Lock Kina 1700-tal
Lock Kina 1700-tal

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LOCK, ca 30 st, porslin, Kina, merparten 1700-tal, diameter ca 7-11 cm

Skador, knoppar medföljer

861885

2021-01-07