Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LOCK, ca 30 st, porslin, Kina, merparten 1700-tal, diameter ca 7-11 cm
Skador, knoppar medföljer
861885
2021-01-07
Gör en kostnadsfri värdering här