Markku J Rantala oljemålning

Markku J Rantala oljemålning
Markku J Rantala oljemålning
Markku J Rantala oljemålning
Markku J Rantala oljemålning

Såld för:

400 EUR

Utropspris

500 EUR

MARKKU J RANTALA (1950-2007) "ljusets frihet i tiden IV", a tergo signerad samt daterad 1980, olja på duk, 175x90 cm

861886

2021-01-24